Seminarium naukowo-dydaktyczne, organizowane we współpracy z Uniwersytetem w Poczdamie

wpis w: Bez kategorii | 0

W dniach od 30 maja 2017 r. do 3 czerwca 2017 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się polsko-niemieckie seminarium naukowo-dydaktyczne.
Seminarium odbywa się każdego roku, na zmianę w Opolu albo w Poczdamie. Tegoroczne spotkanie pracowników i studentów z Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego oraz Uniwersytetu w Poczdamie będzie przebiegało pod hasłem: „Konsumpcja i regionalne uwarunkowania ekonomiki dobrobytu”.

W seminarium udział weźmie 27 osób. Studenci z Polski i Niemiec wygłoszą w sumie 12 referatów dotyczących konsumpcji, rozwoju i przekształceń przestrzeni miejskich oraz przeprowadzą warsztaty. Wydarzenie będzie wzbogacone o liczne dyskusje oraz wizyty studyjne.